پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
برگزاری کارگاه ترسیم نقشه راه کارآفرینی
به گزارش مسوول روابط عمومی جمعیت هسرا استان اصفهان کارگاهی  با عنوان ترسیم نقشه راه کار آفرینی از ساعت ۸ صبح الی ۱۷ مورخ یکم خردادماه در سالن اجتماعات مصلی سازمان بهزیستی ویژه ۲۳ همیار علاقه مند به آشنایی با راههای ایجاد کسب و کار با تسهیلگری خانم نیلی برگزار گردید.
هتف از برگزاری این کارگاه آشنایی همیاران با کار آفرینی و توانمند نمودن ایشان در کسب و کار و فعالیتهای اقتصادی اجتماعی بود که بسیار مورد توجه حضار قرار گرفت 
خانم نیلی مدرس و تسهیلگر این دوره دو روزه  آشنایی با ابعاد کسب و کار ، اصول ترسیم نقشه راه کارآفرینی و ترسیم بوم مدل کسب کار را ، مبسوط آموزش دادند همچنین ایشان قول  همراهی شرکت کنندگان بعد از پایان کارگاه را دادند که باعث دلگرمی حضار شد 

لازم به ذکر است در این کارگاه آموزشی نمایندگان گروه‌هایی که تجربه برگزاری پروژه های کار آفرینی را در سال های گذشته داشتند تجربیات خود را به اشتراک گذارده و این تجربیات و ایده پردازی ها بسیار مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.


۷۸۹ بازدید


۱۰ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .