پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
آغاز به کار نمایشگاه دهه فجر
جمعیت همیاران آوای فریدن، همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب با برپایی غرفه در نمایشگاهی با این مضمون، در جهت پایداری جامعه ی سالم برای انقلاب ، در این جشن حضور یافت.
به نقل از مدیر عامل جمعیت همیاران آوای فریدن گفته شده، این نمایشگاه که با هدف نمایش دستاوردهای ادارات و ارگانهای دولتی برپا شده است، به مدت 12 روز ادامه خواهد داشت . در  غرفه همیاران برگزاری جلسات مباحث آزاد صبح ها از ساعت 9-12 برگزار خواهد شد و طرح (من از خودم چه می دانم) عصرها از ساعت 16-18 در دست اجرا خواهیم داشت.
وی افزودند؛ در طرح (من از خودم چه می دانم؟) با توجه به گروه سنی شان بازی های مختلف و سرگرم کننده با مضمون آشنایی با خود و مهارت خود آگاهی اجرا خواهد شد.
شایان ذکر است این کارگاه برای تعداد محدود از شرکت کنندگان  اجرا خواهد شد و برای شرکت در این برنامه،صبح ها برای ثبت نام به غرفه همیاران یا غرفه اداره بهزیستی شهرستان فریدن مراجعه نمایند.


۲۲۹۸ بازدید


۲۷ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .