پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
برگزاری دوره آموزشی طرح مادر و کودک ویژه تسهیلگران هسرا
برگزاری اولین جلسه آموزشی طرح  مادر و کودک
به گزارش ريیس هیات مدیره جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی استان اصفهان  خانم نفیسه اسماعیلی  ، طرح همیار  مادر و کودک برای سومین سال متوالی  در تاریخ  چهارده شهریورماه  ۱۴۰۱ ویژه  تسهیلگران جمعیت هسرا در سالن زرین اداره کل بهزیستی استان اصفهان برگزار گردید.
وی گفت این طرح از ابتدا با تسهیلگری خانم نرگس کشمیر شکن آغاز شد و امسال با دو کمک تسهیلگر خانم‌ها زهرا عسگر پور و سعیده مستاحران  اجرا خواهد شد. 
اسماعیلی اضافه کرد در کارگاه امروز که از ساعت ۸:۳۰ با خوش آمد گویی آقای دکتر علی اکبر ابراهیمی معاونت پیشگیری از آسیب‌های. اجتماعی سازمان بهزیستی شروع شد  در این خوش آمد گویی آقای دکتر گفت: این طرح بسیار سازنده و اساسی میباشد ‌ممکن است نتیجه آن را ما به زودی به چشم نبینیم ولی مطمعنا در دراز مدت اثرات خود را در جامعه با تربیت فرزندان با دلبستگی ایمن ،خواهد گذاشت.
وی اضافه کرد در این کارگاه تعداد ۳۰ شرکت کننده ی همیار  از۳۰ گروه و جمعیت هسرا استان اصفهانشرکت کردند که این افراد بعد از مصاحبه و با داشتن تمامی شرایط از پیش تایین شده به این کارگاه راه پیدا کردند
و تعداد ۸۷ داوطلب که همگی از بهترین تسهیلگران همیار استان اصفهان بودند در این مصاحبه شرکت کرده که ۳۰ نفر مورد پذیرش قرار گرفته و در این کارگاه شرکت  کردند


۹۲۸ بازدید


۲۸ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .