پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
جلسه با مدیران شهرستان
جلسه با جناب آقای دکتر رضایی نماینده مردم شهرستان جهرم در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمسیون عمران مجلس ، جناب آقای  رامشخواه ریاست محترم اداره بهزیستی ،  جناب آقای قریب زاده رئیس اداره اوقاف ،  نماینده بخشداری مرکزی جهرم ، نماینده سازمانهای مردم نهاد در شهرستان جهرم جناب آقای عباس رضایی ،
ریاست اداره  تإمین اجتماعی شهرستان جهرم ،  جناب آقای مصلی نژاد نماینده دادگستری شهرستان جهرم ، هیئت امنا مسجد و حسینیه مسجد نو  و جمع کثیری از اعضای پایگاه سلامت روان اجتماعی حوریه جهرم و والدین نوجوانان شرکت کننده در طرح مانا (مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران) محل پایگاه  برگزار شد و ضمن معرفی پروژه های طرح  مانادر ارتباط با ضرورت همکاری و حمایت دستگاههایی دولتی و ارگانها و خیرین شهرستان از پروژه های نوجوانان و اجرای پروژه ها در سطح شهر ارایه مبحث گردید و از مسیولین شهرستان قول مساعدت گرفته شد.
در این جلسه گزارش کاملی از فعالیت ها و طرح های انجام شده در جهت ارتقای سلامت روان به صورت مستند خدمت مسئولین محترم ارائه و بازدید شدو درضمن مسائل و مشکلات پایگاه حوریه مورد برررررسی قرار گزفت و نیز قول هماری با پایگاه داد ه شد.


۳۷۵ بازدید


۱۳ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .