پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
گفتمان اجتماعی
جمعیت همیاران سلامت روان استان تهران با مشارکت جمعیتهای اشک و لبخند شوش،بهشت ابوذر، والفجرمسعودیه ، خاوران و خانه مهر تهرانپارس و شهرداری منطقه 15 به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر اقدام به برگزاری  گفتمان اجتماعی درمقابل بازارچه ترمینال خاوران نمود.موضوع این گفتمان بی اعتنایی جامعه به پدیده اعتیاد است که در طی روزهای سوم و چهارم تیر ماه 1398برگزار می شود.
همیاران از ساعت 5 بعدازظهر اقدام به برپایی میزهای اطلاع رسانی کردند و فعالیت از ساعت 6 آغازشد.
رفته رفته با دیدن بروشور ها و نشریات توجه زن ومرد ، پیر و جوان جلب شدو به طرف میزها آمدند. با اینکه بعدازظهر گرمی بود اما به مشاور و تسهیلگران حاضر مراجعه وسوالات جور واجور خود را مطرح کردند.


همزمان با ادامه برنامه جوانی هنرمند با نواختن موسیقی مردم را همراهی می کرد.

کمی بعد باب گفتگویی صمیمانه بین مردم و خانم قربانپور روانشناس بالینی شکل گرفت. چرا بعضی ها معتاد می شوند و بعضی ها گرایشی به این گونه مواد ندارند؟ آیا می توان از خیلی قبل ترها بدنبال نشانه هایی از گرایش به مواد مخدر گشت و با یافتن آنها بدنبال ازبین بردنشان بود؟ و سوالهای زیادی مطرح شد و تلنگرهایی به شرکت کنندگان زده شد.آنچه که پس ازاین گفتگو نتیجه گرفته شد این بود که لازم است والدین فرزندان خود را کامل بشناسند،آگاهی های خود را بیفزایند و هرچه زودتر درصددرفع مسائل رفتاری آنان برآیند .


۱۲۵۵ بازدید


۲۳ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این فعالیت در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .