پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
همایش گرامیداشت هفته بهزیستی با موضوع بهزیستی محور مسئولیت و سلامت اجتماعی- 25 تیرماه
به گزارش روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ،معاون محترم توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد اداره کل بهزیستی استان چهارمحال وبختیاری   از برگزاری همایش گرامیداشت هفته بهزیستی در روز یکشنبه 25 تیرماه  خبرداد. جناب آقای شهرام مقدس با اشاره به شعار امسال (بهزیستی محور مسئولیت و سلامت اجتماعی ) یکی از اهداف مهم ، برگزاری این همایش را ارائه   عملکرد مستند بهزیستی در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سالهای اخیر عنوان نمودند. . ایشان در ادامه با توجه به حضور   و فعالیت موثر سازمانهای مردم نهاد تحت نظارت  سازمان بهزیستی در حوزه پیشگیری و درمان ، شرکت کنندگان اصلی  همایش را اعضاء فعال این سمن ها اعلام کردند و این همایش را باعث همدلی و نقطه مثبت در شبکه سازی سمن ها  در عرصه پیشگیری دانستند .
دبیر اجرایی  همایش ، سرکار خانم فاطمه آقابزرگی نیز عنوان نمودند قرار است در همایش 25 تیرماه از روئسا ، کارشناسان و سازمانهای مردم نهاد فعال در عرصه پیشگیری  هر شهرستان تجلیل به عمل آید .
همچنین طی اطلاعیه ای از طرف روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان  مکان همایش : شهرکرد -  میدان امام حسین (ع) -فرهنگیان - سالن اجتماعات بنیاد شهید استان  ساعت : 9 صبح اعلام شد.


۴۲۲ بازدید


۱۲ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .