پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
کمپین نه به کودک آزاری احترام به کودک آری
اجرای طرح کمپین نه به کودک آزاری به همراه برنامه وپخش برشور آموزشی ومسابقه نقاشی در پایگاه سلامت اجتماعی روز دوشنبه مورخ ۱۳‌۹۶/۹/۵توسط همیاران سلامت و روان اجتماعی کیمیای سعادت وآژانس اجتماعی بهزیستی برگزار گردید.
در این کمپین باحضور کودکان مهدکودک های سرزمین پروانه ها،نیلوفر آبی ومهدبهاران با برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع نه به کودک آزاری با رعایت حقوق کودکان و احترام به آنها و پرهیز از هرگونه رفتار ناهنجار و خشن نسبت به کودکان تاکید شد. رئیس اداره بهزیستی آقای یزدانی در حاشیه برگزاری این برنامه عنوان کردبرای جلوگیری از آسیب های که منجرب به کودک آزاری می شود نه به کودک آزاری به عنوان فرهنگ در جامعه ترویج گرددتا مردم حقوق کودک رامتوجه شوندتا آسیب های روحی و روانی کودکا وارد نگردد از طریق نصب پوستر و توزیع تراکت و مطالب آموزشی در خصوص احترام به حقوق کودکان راکمپین را اینگونه بیان داشتند که با توجه به اینکه کودکان و نوجوانان یکی از مهمترین سرمایه های انسانی و اجتماعی این کشور هستند 
رئیس بهزیستی جویبارضمن اشاره به اینکه جلوگیری از کودک آزاری یکی از خدمات اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی است عنوان کرد با برگزاری این کمپین مسئولین و متولیان حقوق کودکان با حساسیت و دقت نظر بیشتری مسائل کودکان را پیگیری کنند و در پایان ضمن تقدیر و تشکر از کارشناسان بهزیستی و آژانس اجتماعی،و مدیران و مربیان مهدها بویژه همیاران سلامت و روان اجتماعی نقش عمده ای ایفا کردند اظهار امیدواری کرد هیچگاه گزارش و تصویری از کودکان کار ، کودک آزاری و هرنوع سوء استفاده از کودکان نداشته باشیم.


۱۸۱۱ بازدید


۳ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این فعالیت در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .