پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
عقد تفاهم نامه جمعيت همياران(هسرا )اصفهان با شهرداري
به گزارش مدير روابط عمومي هسرا اصفهان رونمايي از پوسترهاي شهرداري با عنوان پيشگيري از آسيبهاي اجتماعي وعقد قرار داد في مابين جمعيت همياران سلامت روان اجتماعي استان اصفهان با امور اجتماعي فرهنگي شهرداري امروز ١٠تيرماه  با عنوان همكاري تسهيلگران هميار در طرحها و برنامه هاي آموزشي  شهرداري در حضور آقاي دكتر عيدي (رييس سازمان تفريحي  فرهنگي شهرداري اصفهان)و دكتر مهدويان فر معاونت امور اجتماعي رفاهي شهرداري و همچنين معاونت خدمات شهري آقاي دكتر رشيدي  و اقاي كوروش محمدي (رييس كمسيون اجتماعي و محيط زيست شوراي اسلامي شهر) وبا حضور ١٠٠نفر از همياران كل استان در سالن اجتماعات شهرداري انجام گرفت .
در اين نشست مدير عامل جمعيت همياران سركار خانم فهيمه اسماعيلي بعد از معرفي بيشتر اهداف جمعيت به حضار، توضيح
داد : اصفهان بيش از ١٠٠تسهيلگر مجرب دارد و در تمامي برنامه هاي آموزشي كه با هدف پيشگيري از آسيبهاي اجتماعي ميباشد ميتوانند با ارگانهاي مختلف همكاري و تعامل داشته باشند.
لازم به ذكر است  اين مراسم با  سخنراني آقاي دكتر رادفر از با تجربه ترين اساتيد در اين حوزه با عنوان تسهيلگران موفق چه كساني ميتوانند باشند ،به مدت٢ساعت براي حضارِ و همياران به ايراد سخنراني پرداختند و در ادامه برنامه از سه پوستر شهرداري  توسط دكتر عيدي خانم نفيسه اسماعيلي دكتر رشيدي و خانم فهيمه اسماعيلي رونمايي به عمل آمد.


۱۸۸۵ بازدید


۲۹ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .