پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
اولین نشست هیات مدیره شبکه هسرا کشور با مسولین ارگانها
وزارت کشور میزبان هیات مدیره جمعیت هسرا شد ۰
دکتر محمدصادق کریمی کیا
معاونت توسعه اجتماعی سازمان امور اجتماعی وزارت کشور در تاریخ ۵ اردیبهشت ماه طی نشست ۲ ساعته با هیات مدیره جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور از پیشنهاد طرحها و پروژه های ارائه شده با عناوین زنان سرپرست خانوار ، کودکان کار و چالشهای دوران نوجوانی ، توسط مدیر عامل محترم جمعیت آقای دکتر میرابراهیمی بسیار استقبال نمودند و قول مساعد درخصوص همکاری سازمان اجتماعی کشور را در سال ۱۴۰۲ به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور دادند.
همچنین در تاریخ ۴ اردیبهشت ماه هیات مدیره محترم جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران با آقای مهندس حیدری پور مدیرکل مشارکتهای مردمی وزارت بهداشت و خانم دکتر حائری از کارشناسان اداره مشارکت های مردی وزارت بهداشت دیدار و گفتگو داشتند و طی این نشست اهداف و چشم انداز جمعیت همیاران و برنامه های جمعیت برای سال ۱۴۰۲ و همچنین عملکرد ۲۴ ساله جمعیت ‌طی گزارشی به ایشان ارائه گردید و اظهار تمایل به همکاری بیشتر با این سازمان مردم نهاد از طرف مسولین وزارت بهداشت بویژه دفتر آسیب های اجتماعی وزارت بهداشت به شکل جدی و هدفمند بیان گردید.


۴۶۴ بازدید


۲ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .