پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
همیاران حامیان محیط زیست


دومین پویش دوستداران محیط زیست در منطقه زیارتی و گردشگری پیر بی بی بانو شهرستان جم به همت خانه مشارکت مردم در سلامت و جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی برگزار شد .
مصطفی نصیری رئیس خانه مشارکت مردم در سلامت و مدیرعامل جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی استان بوشهر به همراه سرکار خانم فیروزه دهقان مسئول کمته محیط زیست خانه مشارکت های مردم در سلامت شهرستان جم با حضور در این پویش ضمن تقدیر از همه شرکت کنندگان در این پویش ابراز امیدواری کرد این برنامه فرهنگی و سلامت محور بصورت هفتگی در یکی از محلات شهرستان استمرار داشته باشد .
نصیری هدف از این پویش ، فرهنگ سازی ، احترام به محیط زیست و ارتقاء سطح سلامت جامعه با مشارکت اجتماعی آحاد مردم و نه به ریختن زباله در طبیعت عنوان کردند .
دراین برنامه فیلترهای سیگار موجود در منطقه گردشگری پیر بی بی بانو به منظور نه به مصرف سیگار و دخانیات و همچنین کاهش و پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر جمع آوری شد


۸۹۷ بازدید


۶ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .