پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
حضور همیاران سلامت روان.پادنا درمدرسه نمونه کشوری در روز اول مهر
روز دوشنبه  یکم مهر ماه مدیرعامل و چند تن از اعضای فعال همیاران سلامت روان اجتماعی پادنا  به دعوت مدیر و معلم مدرسه ابتدایی روستای دشتبال از توابع پادنا_سمیرم دیدن کردند.
در این دیدار مدیر مدرسه ی نمونه ی کشوری ، آقای فرود نعمتی که خود نیز از اعضای جدید همیاران سلامت روان اجتماعی پادنا هستند، به تشریح سیستم آموزشی حاکم در این مدرسه که آن را از مدارس کشور  متفاوت ساخته و در جهان رتبه ی چهارم را کسب کرده است پرداختند. این مدرسه یک کلاس دارد شامل13 دانش آموز پیش دبستانی تا پنجم که همه ی این دانش آموزان به جز کلاس درس در قالی بافی. سفال گری. زنبور داری. تئاتر و بازیگری. نقاشی. خطاطی و...نیز مهارت داشته و از طریق این مهارت ها کسب در آمد نیز میکنند و کارشناسان آموزشی کشوری و حتی از کشورهای مختلف از جمله کانادا و سازمان یونسکو از این مدرسه بازدید و از مدیر و دانش آموزان این مدرسه تجلیل کردند. 
در پایان، پس از بازدید از مدرسه نمونه ی کشوری ، طی دعوت و پذیرایی مختصر دهیار روستا از همیاران سلامت روان پادنا به بحث در مورد فعالیت و هدف همیاران سلامت روان اجتماعی پادنا از اردیبهشت ماه سال گذشته تاکنون پرداختند.


۵۰۲ بازدید


۳۸ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .