پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
برگزاري كارگاه آموزشي مستند سازي و گزارش نويسي
مديران روابط  عمومی جمعیت همیاران استان گرد هم می آیند
کارگاه آموزشی مدیران روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعي  استان اصفهان .

مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران استان اصفهان اعلام کرد: پیرو دومین کارگاه آموزشی مدیران روابط عمومی که در شهریور ماه 1395ويژه ي  مسئولین روابط عمومی همیارن استان برگزار گردید ،متعاقبا همین دوره ٨ ارديبهشت ٩٨ توسط همیاران مهر و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان ویژه نمایندگان گروههای شهرستان های استان ،سمنها و موسسه ها برگزار شد .
نرجس سعیدی افزود این کارگاه به مدت یک روز از ساعت 8 الی 16 درسالن آموزش دفتر مرکزی جمعیت استان با تسهیلگری خانم نفیسه اسماعیلی مسوول روابط عمومی کشور و رئيس هيات مديره همياران استان اصفهان  برگزار گردید .
در این کارگاهه یک روزه به لزوم توانمند سازی مدیران روابط عمومی جهت تقویت و برند سازی همیاران تاکید شد و در خصوص گزارش نویسی وخبر نویسی ونحوه انتقال این مستندات بر روی پنل جمعیت همیاران استان توضیحات لازم بیان گردید.
سعیدی گفت:شرکت کنندگان در این جلسه آموزشی با مسؤوليتها و وظايف مربوط به مدير روابط عمومي آشنا شدند و در كار عملي كارگاه شركت نموده همچنين به نوشتن خبر و گزارش به صورت تمريني پرداختند و در نهایت پرسش و پاسخ و رفع إشكالات توسط خانم اسماعيلي انجام گرفت .
لازم به ذکر است در پایان جلسه به تمامی شرکت کنندگان گواهی شرکت در دوره از طرف شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرتحویل داده شد .


۱۳۶۵ بازدید


۲۲ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .