پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
مراسم اختتامیه طرح مانا
مراسم اختتامیه وتقدیراز فعالان  طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان در پیشگیری از آسیب های اجتماعی دوشنبه97/11/8 دراداره بهزیستی استان تهران برگزار شد.نمایندگانی ازنوجوانان شرکت کننده در طرح  ،مدیریت محله،کارشناس گروه ،تسهیلگر گروه خانم منصوری ونمایندگانی از مدرسه ایمان   حضور داشتند.شروع برنامه با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید توسط قاری نوجوان حسین نزاوی از خورشید مهرغرب آغاز شد.درپایان هدایایی به نوجوانان حاضر و کارشناسان طرح اهداشد. درپایان خانم منصوری تسهیلگرخورشید مهر غرب به نمایندگی از طرف کارشناسان مجری طرح سخنانی ایراد کردند. ایشان تاکید کردند که نوجوانان سرشار از انرژی هستند وکارباآنها توانایی های خاصی را می طلبد.برای جلب نوجوانان نیاز به برنامه ریزی دقیق و همکاری تمامی نهادهای مرتبط است.
ضمن تبریک به گروه کارشناسی آموزش خورشید مهر غرب، خانم فاضلی مدیرعامل وهمیارفعال خانم افتخاری ، این موفقیت را ارج نهاده وآرزومنددستیابی موفقیتهای بیشتر برای همه دوستان هستیم.


۲۱۹ بازدید


۲ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .