پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
جشنواره همیاران سلامت روان اجتماعی اصفهان
روز پنجشنبه ۹۷/۵/۲۵ همیاران سلامت روان اجتماعی اصفهان جشنی به مناسبت ۲۰ سال فعالیت و تلاش با حضور ۴۰۰ نفر؛ ۴۲ گروه همیار از شهرستانهای استان اصفهان و نماینده های همیاران استانهای یزد، کرج، بوشهر، قم، سمنان، مرکزی، مازندران، خوزستان، هرمزگان و فارس، و مدیران و کارشناسان ادارات بهزیستی شهرستانهای استان اصفهان برگزار کرد.
در این مراسم سرکار خانم دکتر فرشاد رییس سازمان بهزیستی استان اصفهان همیاران را به ادامه ی فعالیتهای پرثمرشان تشویق و حمایت همیشگی خود را از این سمن اعلام کرد.
جناب آقای دکتر محمدی معاونت پیشگیری سازمان بهزیستی اصفهان از حضور و همراهی همیاران در راستای فعالیتهای بهزیستی ابراز خرسندی نمود.
در این مراسم از زحمات و همراهی جناب آقای دکتر سلطان الکتاب مسئول دفتر پیشگیری استان؛ پدر همیاران استان، از سر کار خانم فهیمه اسماعیلی مدیر عامل همیاران استان اصفهان، خانم نفیسه اسماعیلی مسئول روابط عمومی همیاران استان اصفهان و روابط عمومی استانهای میهمان با اهدای هدیه تقدیر و تشکر شد.
همچنین به پاس همیاری و همراهی همیاران استان اصفهان به مدیر هر پایگاه تندیس همیاران اهدا شد.
در حاشیه این جشن نمایشگاهی از دستاوردهای همیاران هر شهرستان در سال ۹۶ دایر بود.همیاران باغبهادران با سوغاتی مثل پولکی، سبدهای دستباف، برنجک، گردو و بادام در این نمایشگاه شرکت کردند که با استقبال زیادی روبرو شد.


۳۶۸ بازدید


۱۰ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .