پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
توزیع بسته های شمیم مهربانی ویژه ماه مبارک رمضان
مدیرعامل جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی پویا شهرستان بروجن گفت: همزمان با ماه ضیافت الهی، این موسسه بسته آذوقه ماه رمضان در بین ایتام، زنان بی سرپرست و خانواده های نیازمند گروه هدف شهرستان بروجن با کمک خیرین تهیهو توزیع گردید.
سعید قوامی گفت: با مشارکت موسسه شمیم آرامش همزمان با ماه ضیافت الهی، تهیه و توزیع بسته آذوقه ماه رمضان در بین ایتام، زنان بی سرپرست وخانواده های نیازمند گروه هدف شناسایی شده این موسسه توزیع شد.
وی هدف از اجرای این طرح را ترویج فرهنگ خیریه، گسترش فرهنگ نوع دوستی و انجام فعالیت های اجتماعی خواند ودر راستای کاهش آسیب های اجتماعی خاطر نشان کرد: این حرکت در واقع با تأسی از مولا علی(ع) و سیره عملی زندگی ایشان در یتیم نوازی و مهر به همنوع، انجام می شود.
قوامی ، جامعه هدف این طرح را خانواده های نیازمند شناسایی شده از سوی مؤسسه که به دلیل فقر، یا درگیر برخی آسیب های اجتماعی هستند وقادر به تأمین نیازهای اولیه زندگی خود از جمله غذا نیستند خواند و اظهار داشت: ارزش هر بسته آذوقه غذایی رمضان این مؤسسه بین ۲۵۰ الی ۳۵۰هزار تومان و شامل برنج، مرغ، حبوبات، شکر، خرما و سایر مواد غذایی است تهیه و توزیع گردید.


۴۸۳ بازدید


۹ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .