پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
پيام تبريك فرا رسیدن پيام تبريك فرا رسیدن عید نوروز باستانی و آغاز سال نو رئيس هيئت مديره جمعيت همياران سلامت روان اجتماعي كشور
حمد و سپاس پروردگار منان را . خانواده بزرگ همیاران سلامت روان اجتماعی ، با سعی و تلاش بی‌وقفه ، برای رسیدن به اهداف عالیه خود در جهت پیشگیری از آسیب ها و ایجاد نشاط اجتماعی ، ارتقاء سطح خدمات و همچنین ارتقای سلامت روان به عنوان محور اصلی و اساسی فعالیت‌های خود ، گام‌های بلندی بردارد . امید است در سالی که در پیش رو داریم ، این تلاش‌ها در راستای دستیابی به چشم‌انداز، حفظ و ارتقای جایگاه سمن برتر کشور، افزایش کیفیت و رضایتمندی ذینفعان ، پیگیرانه ادامه یابد.

رییس هیئت مدیره جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران فرا رسیدن "عید نوروز باستانی" و آغاز سال نو ، تبریک و تهنیت صمیمانه خود را تقدیم به تمامی خانواده‌های عزیز ایرانی بالاخص جامعه همیاران داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را برای همه ، آرزومند است.

نورالله نعمتی
رئیس هیئت مدیره ی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران


۲۳۱۰ بازدید


۱۴ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .