پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
به مناسبت هفته ی ملی دیابت
روز دوشنبه ۹۶/۸/۲۲ گروه همیاران سلامت روان با همراهی گروهی با مدیریت خانم فرشته مصطفی وندی و فاطمه ابراهیم پور به نمایندگی از انجمن گابریک که با هدف اطلاع رسانی دیابت فعالیت می کند به مناسبت هفته ی ملی دیابت همایشی با عنوان قول می بندم و با هدف پیشگیری از دیابت برگزار کردند. مخاطبین این همایش ۲۵۰ نفر از دانش اموزان مقطع دبستان، راهنمایی و دبیرستان دخترانه ی شهر باغبهادران بودند. در این همایش خانم دکتر صانعی متخصص تغذیه و رژیم درمانی در مورد دیابت صحبت و سوالات مخاطبین را پاسخ گفتند.
همچنین در این همایش بسته هایی با محتوای یک روبان آبی، و پنج بروشور با موضوع تشخیص دیابت، تغذیه سالم با صبحانه، تغذیه ی سالم، چشم ها به دیابت: مدیریت سلامت، زنان و دیابت؛ آینده سالم حق ماست، در اختیار شرکت کنندگان قرار داده شد.
سپس فاطمه ابراهیم پور متن سوگندنامه ای با عنوان تعهد به سلامتی را قرائت و حضار تکرار کرده و روبان آبی را به دست خود بستند.
 اقای صادق رییس نمایندگی بهزیستی باغبهادران نیز در این همایش حضور داشتند.
لازم به ذکر است فاطمه ابراهیم پور ۱۶ سال دارد، دانش آموز کلاس یازدهم رشته ادبیات و علوم انسانی می باشد. و مدیریت این همایش را بر عهده داشت.


۵۱۴ بازدید


۲۲ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .