پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
کارگاه توانمندسازی سمن های شهرستان بروجن برگزار شد
سومین کارگاه توانمندسازی سازمانهای مردم نهاد شهرستان بروجن با محوریت مبارزه با سوء مصرف مواد مخدر برگزار شد.
سید مرتضی فیاضی دبیر کانون مهرآوران پیوستگی جوانان بروجن و دبیر کارگاه؛  از جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی پویا شهرستان بروجن در جهت همکاری در خصوص برگزاری کارگاهها و اقدامات در امر مبارزه با مواد مخدر تقدیر و تشکر کرد
وی  از کاهش سن اعتیاد بعنوان یک هشدار خبر داد و عنوان داشتند با برنامه هایی چون الگوسازی جوانان و نوجوانان در راستای جلوگیری از کاهش سن اعتیاد میتوان نقش موثری در جلوگیری از مبتلایان به مخدرات کوشید.
ایشان به عرضه مواد مخدر جدیدی با گیرایی چندبرابر نسبت به شیشه و خطرات بسیار فراوان آنها اشاره کردند.
در ادامه مرادی سرپرست فرمانداری نیز ضمن تشکر از دوستان کانون پیوستگی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ؛از نقش پررنگ سمنها در فعالیتهای اجتماعی خاصه مبارزه با مواد مخدر در کنار نیروی انتظامی در سطح شهرستان بروجن اظهار خرسندی کردند.
دکتر سید مجید فیاضی عضو مرکز تحقیقات دانشگاه تهران و روانپزشک نیز با توضیحات مبسوطی طی ۵ مرحله شامل شناخت مواد مخدر،انواع آنها،مخاطرات،روشهای بهبودی و راهکارهای آن و با پخش پاورپوینت هایی مستند ، توجه حضار را بخود جلب نمود.
همچنین اقایان شیخی و زارع کارشناسان دبیرخانه شورای مواد مخدر استان ضمن تشکر از کانون پیوستگی بروجن و جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی  بعنوان یکی از تشکلهای فعال در حوزه آسیبهای اجتماعی خاصه اعتیاد، از سایر سمنها دعوت به ارایه طرحهای خود با موضوع اموزش و پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر با حمایت این دبیرخانه نمودند.


۴۸۹ بازدید


۹ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .