پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
نمایشگاه آموزش پیش از ازدواج

روز چهارشنبه ۱۳۹۶/۶/۱۵ نمایشگاه اموزش پیش از ازدواج در محل پارک ساحلی باغبهادران برگزار شد. در این نمایشگاه تابلوهایی با مفهوم اموزش های پیش از ازدواج در قالب نقاشیهای کارتونی و تابلوهایی با مضمون ازدواج در قالب حدیث و متون روانشناسی مورد فهم برای عموم مردم استفاده شد.همچنین در این نمایشگاه مهارتها و اگاهی های مردم در زمینه پیش از ازدواج بوسیله ی پرسشنامه ارزیابی گردید.در حاشیه نمایشگاه نیز خدمات بهزیستی به صورت بروشور به مردم باغبهادران ارائه شد.
در این نمایشگاه، جناب آقای صادقی ریاست محترم اداره ی بهزیستی زرین شهر نیز حضور داشت، و ضمن تشکر از فعالیتهای گروه همیاران باغبهادران طی صحبتی با خانم نقدحسنی مدیر گروه همیاران باغبهادران گفت همکاری با دیگر نهادها و سازمانها جهت پیشبرد اهداف لازم و ضروری است، و بهتر است برای برنامه های آتی تفاهم نامه ای با دیگر ارگان ها به امضا برسد، و بهزیستی در مسیر جلب حمایت سایر ارگانها در کنار گروه همیاران باغبهادران خواهد بود.


۳۵۲ بازدید


۷ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .