پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
همایش همیاران در آستان قدس رضوی
مسؤل روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور اعلام نمود:
در تاریخ دوم و سوم مردادماه ،اولین همایش کانونهای خانواده با عنوان* خادم يار خانواده * با همت دفتر امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی و با هدف ارتقاء نرخ ازدواج  و جمعیت کشور   ،در مشهدالرضا  در تالار همایشهای بین المللی با حضور 300عضو از موسسات غیر دولتی من جمله: حوزه ،بسیج خاتم و 42نفر از اعضا و مدیران با تجربه جمعیت همیاران از 9استان که در زمینه خانواده فعالیت دارند ،برگزار گردید.

در طی این دو روز ضمن   سخنرانی عده ای از مسولين و مدرسین دانشگاهها به مسائل و چالشهای پیش رو برای ازدواج پرداخته شد،

و در ادامه  در ساعات پایانی هر دو شب (22الي24)  چهار پنل آموزشی با عنواين همسر یابی،گفتگو،آموزش و تسهيلگري  برگزارگردید،که در تمامی این پنلها سعی میشد طرحهها تجربیات،راهکارها و نظریات نو و جدید  با هدف  افزایش نرخ ازدواج و جمعیت ارائه گردد و از مدعوین خواسته شد در صورت داشتن طرحهای جدید آن را با کانون مطرح نمایند .و آستان قدس در قبال پیشنهاد طرحههاي نو  و یا اجرای طرحههاي قابل قبول  ،از نظر معنوی فعالین را مورد حمایت قرار خواهد داد.

لازم به ذکر است در پایان روز دوم فرمهايي به مدعوین داده شد که در صورت تمایل به همکاری بیشتر با آستان و با توجه به یک سری چهار چوب های خاص که به ساختار سمن ها خدشه ای وارد نگردد ،آن فرمها پرگردد و به کانون مربوطه تحویل داده شود.که با توجه به صلاح دید هیات مدیره کشور برای جمعیت همیاران هر استان به نمایندگی از کل پایگاهها ی همیاران این فرمها را پر نموده و به دبیر هماهنگی همایش تحویل دادند .


۲۲۲۵ بازدید


۳۷ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .