پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
اهداء لوح سپاس و تندیس به پاس تلاش و همکاری صادقانه جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی استان چ وب در اجرای کمپین نه به اعتیاد اداره بهزیستی شهرستان شهرکرد
تقدیر تشکر ریاست محترم اداره بهزیستی شهرستان  شهرکرد جناب آقای روحی از جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی استان چ وب با اهداء لوح سپاس و تندیس  به خاطر تلاش و همکاری صادقانه با حوزه توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد آن اداره در هفته مبارزه با مواد مخدر و کمپین نه به اعتیاد شهرستان شهرکرد.
در اختتامیه ویژه برنامه هفته مبارزه با مواد مخدر در شهر هفشجان باحضور مسئولین محترم ، مردم این شهرو همچنین دبیر محترم شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سید قدیر مرتضوی و کارشناس محترم معاونت توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد اداره کل بهزیستی استان چ وب سرکار خانم آقابزرگی  ازسرکار خانم نرجس محمدی مدیر عامل  و نماینده جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی استان چ وب به خاطر همکاری صادقانه و موثر در اجرای  برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر اداره بهزیستی شهرستان شهرکرد با اهداء لوح و تندیس قدردانی به عمل آمد .


۹۸۲ بازدید


۷ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .