پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
کارگاه پیشگیری از اعتیاد در کودکان

روز چهار شنبه ۱۳۹۶/۴/۱۴ گروه همیاران باغبهادران به مناسبت هفته ی مبارزه با مواد مخدر، کارگاهی تحت عنوان آموزش پیشگیری از اعتیاد در کودکان، با حضور والدین و فرزندان در محل پارک ساحلی باغبهادران، روبروی کتابخانه ی عمومی برگزار کرد. در این برنامه خانم مریم محمدی در رابطه با مسائلی مثل آموزش نه گفتن به کودک، مدیریت خشم در کودکان صحبت نمودند و پس از آن مسابقه ی بنر مار و پله اجرا شد. در این مسابقه از والدین سوالاتی در رابطه با مفاهیم مطرح شده در کارگاه پرسیده می شد و کودکان به عنوان مهره حرکت می کردند. در پایان مسابقه به همه ی کودکان حاضر در کارگاه کتاب و به والدین شرکت کننده در مسابقه گلدان گل هدیه داده شد.
از بهزیستی باغبهادران و لنجان، شهرداری، آموزش و پرورش، کتابخانه ی عمومی شهر باغبهادران که در برگزاری این کارگاه همکاری نمودند مراتب قدردانی به عمل آمد.


۳۳۳ بازدید


۱۴ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .