پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
مقابله با اضطراب مخرب
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی شهرستان سمیرم با همت حوزه پیشگیری بهزیستی و باهمکاری اداره آموزش و پرورش در روزشنبه مورخ 98/10/28 برنامه ای تحت عنوان مقابله با استرس و اضطراب کودکان در دبستان دخترانه محدثه اجرا کرد.
بخش اول شامل برنامه مشاوره ای برای والدین به مدت یک ساعت با موضوع فرزند پروری و آسیب های شیوه های نادرست فرزند پروری بود
سیده مرضیه داودی متخصص روانشناسی به بیان باورهای رایج فرزند پروری ,آموزش تکنیک های صحیح برخورد با فرزندان در سنین دبستان و به کار بردن سبک دلبستگی به جای وابستگی و والد کافی بودن به جای والد کامل بودن پرداختند.
بخش دوم برنامه کارگاهی تحت عنوان مقابله با اضطراب و استرس و راهکارهای مقابله با آن که توسط همیاران برای دانش آموزان پایه پنجم و ششم ابتدایی برگزار شد. در این کارگاه ,ابتدا دانش اموزان منبع ترس ها و اضطراب خودرا شناختند .سپس با شیوه نقش آفرینی موثر و ایفای نقش  به آنان اموزش داده شد که چطور با اضطراب های مخرب خود مقابله کنند .


۱۳۱۵ بازدید


۱ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این فعالیت در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .