پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
نشست هم اندیشی همیاران سلامت روان اجتماعی شهرستان بوانات با فرماندار و معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری
آسیب‌های اجتماعی با حساس‌سازی و بهبود آگاهی جامعه کاهش می یابد .

به گزارش  روابط عمومی همیاران سلامت روان اجتماعی شهرستان بوانات  حجت بارونی روز یکشنبه 8 دیماه  در نشست هم اندیشی همیاران سلامت روان اجتماعی شهرستان بوانات با فرماندار شهرستان ضمن ارائه اقدامات صورت گرفته  گفت: برای مبارزه با آسیب های اجتماعی اولویت های اصلی شهرستان را شناسایی نموده  و طبق آن برای اقشار مختلف جوامع هدف برنامه ریزی و هدفگذاری کرده ایم .

وی با بیان اینکه برای کاهش مشکلات و آسیب ها از منابع محدود حداکثر استفاده را برده ایم، ادامه داد: کسانی که در بطن جامعه هستند بهتر از هر کسی می توانند با شناسایی اولویت های فرهنگی، اقتصادی، سلامت، بانوان و اجتماعی برای گروه های مختلف جامعه هدف برنامه ریزی کنند.

  بارونی همچنین اظهار کرد: هر جا و برای هر مسئله ای که مردم پای کار بوده اند و ارگان ها فقط تسهیل گر بودند؛ مشارکت مردم در کاهش آسیب‌های اجتماعی تاثیرگذار تر بوده است.

همچنین هاشمی  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي فرمانداری در ادامه این جلسه که در دفتر فرماندار تشکیل شده بود افزود: سازمان های مردم نهاد با حضور در بخش های اجتماعی، فرهنگی و ... اثر بخشی و کارآمدی، برنامه های پیشرفت و توسعه را تسریع می بخشند و به عنوان پل ارتباطی میان مردم و دولت مطرح می شوند.

هاشمی افزود: سمن‌ها، می‌توانند دولت ها را در مسیر برطرف  کردن آسیب های اجتماعی و نابسامانی‌های درون جامعه یاری رسانند. وی گفت: مهمترین نقش سازمان‌های مردم نهاد افزایش مشارکت اجتماعی، پیشرفت و توسعه جامعه است. که در شهرستان  بوانات سمن ها به خوبی ایفای نقش نموده اند.
۱۵۸ بازدید


۱۳ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این فعالیت در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .