پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
همایش راه های پیشگیری از بیماری واگیردار(HIV)
از سال 1988 اول دسامبر (برابر با 10 آذر) روز جهانی ایدز نامگذاری شده است.هر ساله برای این روز شعار خاصی نیز در نظر گرفته می شود و هدف عمده از این کاراین است که به عموم مردم یادآوری شود که HIV از بین نرفته است.
جمعیت همیاران سلامت روان مهر افسریه به این مناسبت همایش آشنایی با بیماری ایدز و راه های پیشگیری از ابتلا به این بیماری را دردبستان آیت ...خامنه ای برگزارکردند.خانم غفوریان سخنران این مراسم در خصوص ویروس اچ آی وی (ایدز) صحبت کردند و اطلاعاتی را به 300 نفر از والدین دبستان ارائه کردند.
 خانم موسوی مدیر عامل جمعیت مهر افسریه در پیرامون فعالیت های موسسه ،عملکرد عام المنفعه آن و برگزاری کارگاه های آموزشی مهارت های زندگی ،فرزندپروری ،ارتباط بین فردی  والدین و فرزنداناطلاعاتی را بیان کردند.هنوز کارهای زیادی است که باید انجام شود یکی از این راه ها یاد آوری این است که در روز جهانی ایدز مردم لباس هایشان را به روبان قرمز مزین می کنند تا توجه و مراقبت در برابر HIV و ایدز را متذکر شوند.

منظور از این عمل خداپسند این است که به افراد دارای این بیماری یادآور شویم که ما همچنان به آنها پایبند هستیم و ازایشان حمایت لازم را می کنیم.


۱۳۱۸ بازدید


۴ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این فعالیت در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .