پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
حمایت یابی
در تابستان 1398 همانند سال گذشته طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران (مانا)در پیشگیری از آسیب های اجتماعی در استان تهران برگزارمی شود.تعدادی از موسسات همیاران سلامت نیز از مجریان این طرح هستند. در این طرح گروه هایی از نوجوانان دختر یا پسر از سن 12 الی 18 سال با هدایت تسهیلگری کار آزموده  مسولیت اجتماعی و چگونگی نگاه به مسایل پیرامون خود و پیداکردن راه حل برای آنها را می آموزند. دریکی از ازمراحل این آموزش نوجوانان پس ازمشخص کردن مساله مورد نظرشان برای مقابله با آن پروژه ای تعریف می کنند. برای اجرای پروژه آنان احتیاج به منابع مختلف دارند.ویکی از مراحل حمایت یابی برای اجرای این پروژه هاست.
جمعی از این موسسات در منطقه 15 جمعیت همیاران سلامت روان خاوران،جمعیت همیاران سلامت روان مهر افسریه،جمعیت همیاران سلامت روان اشک و لبخندشوش وجمعیت همیاران سلامت روان والفجر مسعودیه هستند.
روزسه شنبه ۵شهریور ماه  سالن اجتماعات مرکزخدمات اجتماعی منطقه 15شاهد برگزاری جلسه حمایت یابی این نوجوانان برای پروژه هایشان بود.
آقای مهندس محمدی شهردارمنطقه۱۵،آقای مختاری معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه۱۵،خانم نیکخواه مدیرمرکز خدمات رفاهی شهرداری وخانم بارگاهی کارشناس سازمان بهزیستی شهر تهران از مسولین شرکت کننده در این نشست بودند.
هفت گروه نوجوانان از جمعیت های ذکر شده ،پروژه های خود را معرفی کردندو از نیازهای اجرای پروژه گفتند.

مسولین نیز بر حسب اختیارات شهرداری قول همکاری داده و مصوباتی را در اجرای طرحهای نوجوانان لحاظ کردند.
در خاتمه  شهردار با اهدای لوح تقدیر و هدیه از تسهیلگران و مدیران طرح قدردانی کرده و به نوجوانان نیز هدیه ای ارزنده اهدا شد.
مدیران موسسات با توجه به اینکه استمرارکلاسهای نوجوانان را درجهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی آنان می دانستند ،درخواستی مکتوب در ارتباط با نیازهای اجرای این فعالیت ارائه نمودندوتقاضای همکاری و حمایت شهرداری را کردند. آقای محمدی دستورات لازم را مبذول فرمودند.


۱۷۱۱ بازدید


۲۹ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این فعالیت در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .