پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
اختتامیه اولین دوره طرح مانا
روابط عمومی همیاران سلامت روان مهرآفرینان نایین اعلام کرد : 
در تاریخ 14 مرداد ماه ، اولین دوره طرح مانا ( مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران) پس از 11 جلسه آموزش توسط خانم ها حسن زاده و سقاباشی که برای 24 نفر از دانش آموزان 13 تا 18 ساله برگزار شده بود ، به پایان رسید.
خانم حسن زاده افزود : مراسم اختتامیه در سالن اجتماعات مدرسه دخترانه گلهای باغ مصطفی و با حضور جمعی از مسئولین شهرستان که بعنوان حامیان پروژه های نوجوانان بودند ، برگزار شد.
وی گفت : مدعوین حاضر در این برنامه :حاج آقای حبیبی عضو شورای شهر ، خانم جلالی پور از شهرداری ، آقای حمید پور رئیس اداره بهزيستی ، خانم ستاری کارشناس پیشگیری بهزیستی ، آقای هاشم پور رئیس کتابخانه عمومی دالرحمه بهمراه خانم رضایی و آقای محمدی و همچنین مسئولین این مدرسه که کمال همکاری را با مدرسین این طرح داشتند. 
در همین روز نوجوانان طبق برنامه ریزی های به عمل آمده ، برای یک برنامه تفریحی به باغ مصلی رفتند و در آنجا نیز خانم جلالی پور ، از همیاران شهرستان آموزش کوتاهی در مورد " مهارت نه گفتن" برای آنها انجام دادند . در پایان برنامه هایی مثل پانتومیم با ضرب المثل و کلمات اجرا شد. 


۲۰۲ بازدید


۲۱ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این فعالیت در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .