پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
سرشماری صددرصد اینترنتی روستای چهارروستایی به همت گروه همیار سلامت روان اجتماعی مهر آیین 
سرشماری صددرصد اینترنتی روستای چهارروستایی به همت گروه همیار سلامت  روان اجتماعی مهر آیین 
 
به همت گروه همیار سلامت روان اجتماعی مهر آیین چهارروستایی و با مشارکت شورای اسلامی،دهیاری و کتابخانه عمومی این روستا، کلیه خانوارهای چهارروستایی به صورت اینترنتی سرشماری شدند.
در این راستا گروه همیار مهر آیین با ایجاد ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن در محل کتابخانه عمومی روستا اقدام به انجام سرشماری از اهالی روستا کردند.
جلیل احسانی مدیرعامل گروه مهر آیین چهارروستایی ضمن تشکر از حسن توجه فرماندار محترم جناب آقای پاک نژاد و معاون سیاسی فرماندار  جناب آقای امیری و همکاری مردم و اعضا گروه همیار این کار را نوعی کار جهادی و هدف از انجام آن را تقویت روحیه مشارکت و همدلی میان ادارات و نهادهای موجود در روستا دانست.
ایشان افزودند جناب آقای پاک نژاد و جناب آقای امیری در بازدیدی که از ستاد سرشماری چهارروستایی داشتند کمک بزرگی در رفع مشکلات موجود نمودند،همچنین همراهی صمیمانه اعضای محترم شورای اسلامی و دهیاری و مسئول پرتلاش کتابخانه عمومی روستا را زمینه ساز موفقیت در این کار بزرگ دانستند.
همچنین خانم موسوی خواه نایب رئیس هیأت مدیره گروه مهر آیین با بیان اینکه در سطح روستا اطلاع رسانی با نصب بنر و چاپ بروشور و اطلاعیه انجام گرفته افزودند: در تمامی 23 روزی که تاکنون سرشماری انجام گرفته شخصا در انجام سرشماری مشارکت داشته ام سایر اعضا گروه نیز به تناوب و بر اساس برنامه ای از پیش تعیین شده در این زمینه همکاری کردند.

آزاده ویسی زاده-روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی استان بوشهر


۱۸۵۹ بازدید


۵۱ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این فعالیت در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .