پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
بازدید کارشناس مسئول دفتر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از پایگاه های همیاران نجف آباد
بازدید کارشناس مسئول دفتر پیشگیری از آسیب های اجتماعی اداره بهزیستی استان اصفهان آقای دکتر سلطان الکتابی مورخ ۹آبان ماه ۱۴۰۲ به همراه سرکار خانم مهدوی کارشناس پیشگیری و خانم خواجویی مدیرعامل جمعیت هسرا استان از پایگاههای همیاران سلامت روان اجتماعی نجف آباد.
در این بازدید ، خانم احمدی نیا معاونت محترم بهزیستی نجف آباد ، خانم حججی کارشناس مسئول پیشگیری وخانم مهدی پور کارشناس پیشگیری اداره بهزیستی نجف آباد به همراه اعضای فعال و هیات مدیره همیاران مهرآفرین و نگاه نو حضور داشتند.
ابتدا آقای دکتر از مدیر عامل مهرآفرین خواستند قصه تشکیل این گروه را ‌بیان کنند ، خانم فرزانه بهرامیان با ارائه گزارشی از عملکرد و فعالیت های همیاران ، تسهیلگران و طرح ها و پروژه های انجام شده از سال گذشته مجموع فعالیتها را بیان کرده همچنین اشاره ای به تعامل جمعیت هسرا با سایر ارگان ها وچالش های ایجاد شده با آنان کرد. 
 درادامه گروه نظارت به روستای جلال آباد درحدود ۵کیلومتری جنوب نجف آباد رفته تا از نزدیک با گروه همیاران محلی , اعضا و فعالیت های آنان با سرتسهیلگری خانم امانی آشنا شوند.
همچنین از جمعیت همیاران نگاه نو که نسبتا جدید پایه گذاری شده آمد ولی فعالیت چشمیگیری دارند بازدی به عمل آمد ‌خانم لطفی مدیریت محترم این پایگاه در ارتباط با عملکرد ماههای گذشته برای هیات نظارت توضیحات مبسوطی ارائه نمود.


۳۰۳ بازدید


۳ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این فعالیت در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .