پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
کارگاه آموزشی تسهیلگری اجتماعی;پروژه نویسی;اصول و مبانی پروژه نویسی
با توجه به نیاز مدیران پایگاه های سلامت روان اجتماعی استان برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیوه و روند فعالیت پایگاهها به همت بهزیستی استان کارگاهی چهارشنبه 95/12/11 به مدت هشت ساعت در ساختمان آموزشی بهزیستی برگزار گردید که از 25 مدیر پایگاه فعال استان دعوت به عمل آمده بود.

در این نشست بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و معارفه حضار محترم جناب آقای دکتر ستاری مدیر کل بهزیستی استان علاوه بر اظهار اهمیت تلفیق رویکردهای فردی واجتماعی به نکاتی که پایگاهها باید به آن توجه داشته باشند اشاره کردند که از جمله شناسایی آسیب های محلات و همچنین بحث اطلاع رسانی خدمات و فعالیت ها توسط روابط عمومی ها و تاکید بر همکاری قاطع و فعال با مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی استان خانم لیلا احدی جهت اطلاع رسانی سریع و جامع نه تنها در سطح استان بلکه در کل کشور تا به راحتی به اهدافمان جامه عمل بخشیم.

در ادامه سخنان دکتر ستاری خانم رزاق پور نیز اظهار داشتند که با این روند ضمن استفاده از ظرفیت های تمام ادارات و سازمانها با اتحاد و همدلی و تبادل اندیشه عزیزان میتوانیم گامهای فراتر برداریم.

جناب آقای کبیری کارشناس مسول دفتر اعتیاد با بیان اینکه ریشه تمام آسیب ها نارضایتی میباشد در مورد استراتژی اجتماع محور در پیشگیری از اعتیاد سخنانی ایراد نمودند.

در ادامه جناب آقای اختری کارشناس پیشگیری استان و آقای حسنی کارشتاس درمان اعتیاد به آموزش پروژه نویسی و مبانی تسهیلگری پرداختند.

در پایان دقایقی به پرسش و پاسخ و بیان مشکلات پایگاهها  اختصاص داده شد و همچنین از زحمات بی دریغ جناب جاودان فرد مدیر عامل جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی استان و خانم لیلا احدی مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی  استان که در این مدت کم توانسته اند فعالیت های سازنده در جهت پیشبرد اهداف جمعیت داشته باشند قدردانی شد.


۱۸۴۶ بازدید


۵ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .