پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
نشست اعضای هیات مدیره جمعیت هسرا با دفاتر بهزیستی
✍جلسه اعضای هیئت مدیره شبکه هسراایران با کارشناسان دفتر پیشگیری سازمان بهزیستی کشور

امروز یکم اردیبهشت  ماه ۱۴۰۳ جلسه اعضای هیئت مدیره شبکه هسراایران با سرکار خانم دکتر رفیعی و میربیگی در سالن جلسات سازمان بهزیستی کشور برگزار گردید .
ابتدای جلسه با معرفی اعضا و پرزنت کردن جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران از بدو تاسیس و تشریح فعالیت‌های همیاران آغاز شد .و هرکدام از اعضای حاضر در جلسه به بیان دیدگاهها و نظرات خود راجع به راهبردهای همیاران و مشارکت با دفتر پیشگیری و سلامت مطرح نمودند . و آسیب شناسی نقاط قوت و ضعف این شبکه به اشتراک گذاشته شد.
در ادامه سرکار خانم دکتر رفیعی هم با ابراز خرسندی از حضور همیاران در جلسه حضوری و آگاهی نسبت به فعالیتهای ۳۰ ساله همیاران به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و انتظارات و چشم انداز خود را بیان نمودند.و اشاره به این داشتند با توجه به اینکه معاونت پیشگیری دچار تحول و تغییرات ساختاری شده باید منتظر بود تا برنامه ها مشخص شود ودرابتدای سال جدید با همکاری دفتر و جمعیت همیاران با قوت بیشتر به فعالیتهای خود ادامه دهد.

در خاتمه مباحث هم خانم میربیگی با اشاره به اینکه شبکه همیاران در سطح کشور مطرح و برند شده ،در ارائه پروژه های پیشنهادی به سازمان و همکاری سایر سازمانهای دولتی و غیردولتی می‌توانند در کاهش آسیبهای اجتماعی مثمر ثمر باشند.

پ.ن:افراد حاظر در جلسه خانم ناطق نایب رییس ،خانم التیامی وغلامی عضو هیات مدیره ،خانم زارعی خزانه دار و خانم اسماعیلی بازرس حضور داشتند .


۱۰۸ بازدید


۱۰ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .