پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
نشست مسولین سازمان بهزیستی کشور با مدیریت سازمان بهزیستی استان گیلان به همراه مدیر عامل جمعیت هسرا استان گیلان
به گزارش مسوول روابط عمومی جمعیت هسرا استان گیلان ؛صبح روز هفتم خردادماه،۱۴۰۲ "سیدمهدی خدمت بین دانا" مدیرکل بهزیستی گیلان با حضور در سازمان بهزیستی کشور به اتفاق " سیدکاظم دلخوش" نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی و "شبنم نسیم دوست" رئیس اداره بهزیستی شهرستان صومعه سرا ومدیرعامل جمعیت همیاران سلامت روان استان گیلان با "علی محمد قادری" رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد.

سیدمهدی خدمت بین دانا" مدیرکل بهزیستی گیلان در این دیدار ضمن تشریح عملکرد اداره کل بهزیستی استان در جهت خدمت رسانی مطلوب به توانخواهان و جامعه هدف بهزیستی ، به بیان موانع و خواسته های جامعه هدف بهزیستی پرداخت و خواستار رسیدگی همه جانبه مسئولین نسبت به رفع مشکلات جامعه هدف ومراکزهای غیردولتی و مددجویان بهزیستی شد.

در ادامه "سیدکاظم دلخوش" نیز با اشاره به مشکلات جامعه هدف بهزیستی، خدمت به این قشر نیازمند را مصداق بارز باقیات و صالحات دانست و هرگونه مساعدت در خصوص رفع نیازهای مددجویان وهمکاری ورفع موانع وتعامل هرچه بیشترباجمعیت همیاران سلامت روان تحت نظارت بهزیستی را اعلام کرد.

همچنین "علی‌محمد قادری" رئیس سازمان بهزیستی کشور نیز ضمن تشکر از تلاش های کارکنان ومراکزغیردولتی بهزیستی استان گیلان مبنی بر پیگیری نیازهای مردم براپیشگیری ازآسیبها و مددجویان بهزیستی، هرگونه اقدام لازم در راستای تامین خواسته های جامعه هدف را از اهداف عالیه سازمان برشمرد و بر لزوم پیگیری دلسوزانه مسئولین بهزیستی استان گیلان نسبت به رفع مشکلات و موانع جامعه هدف تاکید کرد.


۷۰۴ بازدید


۵ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .