پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
آموزش تسهیلگران طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان استان چهارمحال وبختیاری
طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران « مانا » در این استان برای نخستین بار به منظور پیشگیری از آسیب‌های فردی و اجتماعی از سوی معاونت پیشگیری اداره کل بهزیستی استان با مجریت جمعیت‌های همیاران سلامت روان اجتماعی شهرستانها از اول تیرماه امسال اجرا می‌شود.
در این طرح تسهیلگران همیاران سلامت روان اجتماعی آموزش طرح را بصورت دوره سه روز خواهند دید وسپس تسهیلگران پس از گذراندن آموزش‌های لازم و اتمام دوره گواهی تسهیلگری طرح دریافت خواهند کرد ودر هریک از شهرستان های استان طرح را در تابستان ۹۸ اجرا خواهند نمود.
در این طرح مشارکت جویی به عنوان کلید پیشگیری در نظر گرفته شده است؛ بدین معنا که ارتقا مهارت‌ها و ظرفیت‌های کارگروهی و مشارکتی نوجوانان و تقویت ارتباطات سالم میان آنها موجب ارتقای سطح سرمایه اجتماعی شده که در نهایت بعنوان عامل محافظ و پیشگیرانه از بروز آسیب‌های اجتماعی عمل می‌کند.
اجرای طرح «مانا» از نقطه نظر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در نوجوانان، تدارک ظرفیت لازم در میان ایشان برای شکوفایی استعدادها.


۲۹۰ بازدید


۱ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .