پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
پذیرش مقاله همیاران در همایش فرصت ها و چالش های فضای مجازی
پذیرش مقاله آقای حبیب الله حسن زاده و خانم الهام کریمی در همایش فرصت ها و چالش های فضای مجازی:
دو مقاله با عناوین بررسی تاثیر فضای مجازی بر عملکرد و پرخاشگری در خانواده توسط آقای حبیب الله حسن زاده عضو هیت مدیره جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور و مقاله ای دیگر تحت عنوان بررسی میزان شیوع اعتیاد به اینترنت و شبکه های اجتماعی ( موبایلی) در بین جوانان: مطالعه موردی استان کردستان با همکاری خانم الهام کریمی مدیر عامل جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کوشانگه به صورت سخنرانی پذیرش گردید. در این همایش که با حضور ریاست محترم سازمان بهزیستی کشور جناب آقای دکتر محسنی بند پی،جناب آقای دکتر فیروزآبادی دبیر عالی شورای فضای مجازی و قائم مقام وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولان سازمان بهزیستی کشور در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به مدت دو روز برگزار گردید آقای حسن زاده مقالات پذیرش شده را ارائه نمودند.
ایشان در خصوص مقاله ای که با عنوان فضای مجازی و عملکرد خانواده و پرخاشگری بود اظهار داشتند که این مقاله با هدف تعیین نقش فضای مجازی بر عملکرد خانواده و پرخاشگری تدوین شده و به دنبال رابطه استفاده از فضای مجازی، ابزار، مکان، نوع و ... با ابعاد ع
در راستای برگزاری نخستین همایش ملی فرصت ها و چالش های فضای مجازی با رویکرد پیشگیری و ارتقای سلامت
ملکرد خانواده و پرخاشگری بودند.
همچنین در مقاله ای که با عنوان اعتیاد به اینترنت ارائه دادند وضعیت و فراوانی استفاده از اینترنت و فضای مجازی را مورد بررسی قرار داده و نسبت به بررسی وضعیت موجود در این زمینه اقدام نموده و راهکارهای علمی و عملیاتی را پیشنهاد داده بودند.
لازم به ذکر است که آقای حبیب الله حسن زاده تا کنون اقدام به ارائه بیش از 60 مقاله در همایش ها و مجامع علمی نموده و در 27 طرح پژوهشی مجری بوده اند. از دیگر سوابق علمی ایشان می توان به کسب عنوان پژوهشگر نمونه اشاره نمود که در سطح استان کردستان در سالهای 86، 87، 90 و 94 برگزیده شده اند و در سطح ملی نیز توسط سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور به عنوان پژوهشگر برتر در سال 1393 مورد تقدیر قرار گرفتند.
(هومان کریمی، روابط عمومی همیاران سلامت روان اجتماعی کوشانگه استان کردستان).


۱۵۹۶ بازدید


۶ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .