پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
سفره نقاشي
به گزارش روابط عمومي جمعيت همياران سلامت روان مهر اصفهان در روزهاي ٢٣و٢٤اسفند ماه اين پايگاه با همكاري  شوراي هماهنگي ميارزه با مواد مخدر اقدام به بر پايي سفره نقاشي در بك پارك عمومي ويژه كودكان و نوجوانان با هدف پيشگيري از آسيبهاي اجتماعي نمود .
كه از ساعت ٨الي١٦ طي دو روز ادامه داشت و با استقبال خوب خانواده ها مواجه گرديد. وي گفت اجرای طرح سفره نقاشی كه با اجرای جمعیت همیاران مهر اصفهان انجام گرفت طي دو روز   ۱۰۰نفر ساعت به مراجعين سرويس داده شد و در حاشیه این برنامه آموزش پیشگیری از اعتیاد و سبکهای سالم فرزند پروری ویژه والدین به صورت چهره به چهره نیز انجام گرفت لازم به ذکر است کتابچه های آموزشی پیشگیرانه نیز به خانواده ها و کتابهای داستانی پیشگیرانه نیز به کودکان و نوجوانان اهدا گرديد.


۱۷۴۲ بازدید


۹ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .