پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
کارگاه آموزشی فرآیند مدیریت و استاندارد سازی در سمن ها
برگزاری کارگاه آموزشی فرآیند مدیریت و استاندارد سازی در سمن ها با حضور برخی از دبیران سازمان های مردم نهاد وفعالین اجتماعی برگزار شد. و در حاشیه این کارگاه کارگاه آموزشی ویژه خانواده های بهبود یافته هم برگزار شد.
مدیر عامل جمعیت همیران سلامت روان اجتماعی پویا شهرستان بروجن هدف از برگزاری این کارگاه را توسعه کیفی سازمان های مردم نهاد استان دانست و افزود: آشنایی با قوانین و مقررات سازمانی، اصول گزارش نویسی سالانه، اصول حرفه ای و مدیریت در تشکل های اجتماعی، آمایش فرهنگی و اجتماعی و نقش تشکل ها در همیاری های اجتماعی و رایزنی و ترویج و اصول حمایت گری در سازمان های مردم نهاد پنج محور اصلی این دوره آموزشی است.
وی تاکید کرد: با گسترش فعالیت سمن ها در جامعه می توان به اهدافی همچون کوچک سازی دولت، توانمندسازی مردم، افزایش سرمایه اجتماعی، کارآمدسازی نظام اقتصادی، بهینه سازی فرآیند برنامه ریزی، عملیاتی کردن برنامه ها و مقابله با آسیب های اجتماعی دست یافت.


۲۶۹ بازدید


۱ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .