پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
مشارکت اجتماعی لازمه توسعه پایدار

‍ ‍ * مشارکت اجتماعی لازمه توسعه پایدار*

ورزش همگانی فرصتی است تا با مشارکت اجتماعی در دل طبیعت برارزش های انسانی، اخلاقی وشهروندی بیفزاییم. هدف متعالی ورزش پرورش انسان های سالم، با اخلاق و فعال است و موجب پدید آمدن جامعه ای نیکو می شود. ترویج فرهنگ ورزش عمومی و حفظ محیط زیست لازمه توسعه پایدار است.

مشارکت اجتماعی و ورزش همگانی در جامعه بشری با نقش تعلیم و تربیتی موجب شکوفایی روابط اجتماعی واستعدادهای انسانی در ابعاد وجودی می شود. وبا حفظ و ارتقاء سلامتی و تندرستی زمینه بروز و ظهور فضائل اخلاقی را در افراد محقق می سازد. و بهبود کیفیت زندگی را در عرصه فردی و اجتماعی به ارمغان می آورد.

ما کارکنان صدای سلامت کرمانشاه اعتقاد داریم ترویج مشارکت اجتماعی و ورزش همگانی با هدف ارتقا سطح سلامتی جامعه موجب ایجاد جامعه ای توانمند، همراه با افزایش امید و انگیزه می شود.

در این بین فعالان اجتماعی را برای سوق دادن به ترویج سلامتی، ارتقا رفتار های شهروندی، محیط زیستی، جذب گردشگر، ترویج فرهنگ شادی و قرارگرفتن در مسیر  توسعه پایدار، مورد حمایت و پشتیبانی قرار می دهیم تا وظیفه خود به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ارتقا رفاه اجتماعی به سرانجام برسانیم.

برای نهادینه کردن فرهنگ سلامتی  و پیشگیری از بیماری ها و آسیب های اجتماعی و روانی نیاز به تلاش، برنامه ریزی وحمایت و هماهنگی بین بخشی نهاد ها و مشارکت اجتماعی مردم می باشد.

  *موسسه صدای سلامت کرمانشاه*

          صدای مردم کرمانشاه

@asib_kermanshah۶۷۳ بازدید


۰ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .