پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
نمونه بارز برپایی عدالت اجتماعی در جامعه ی علمداران علی (ع)!!!

‍ ‍ ‍ ‍ ‍ نمونه بارز برپایی عدالت اجتماعی در جامعه ی علمداران علی (ع)!!!

در راستای اهداف مان پا در مناطق دوردست جلالوند، عثمانوند کرمانشاه گذاشتیم روستاهایی که از نعمات خداوند متعال؛ طبیعت کوهستانی و مراتع سرسبز برخوردار هستند.⛰ 
ولی از نعمت برنامه ریزی درست رفاه اجتماعی برخوردار نیستند. روستاهایی که هرچه دور تر می روی از دایره رفاه خارج می شوند و سقف آرزو های ساکنین آن کوتاه تر می شود. بی تفاوتی اجتماعی در روستاها هم دارد جا می افتد تا جایی که اهالی و حتی دهیار هم از وضعیت امکانات مدرسه روستا بی خبر بود.
کودکانی بودند که کلمه ی آرزو برایشان مفهومی جدید بود و برخی نیز آرزویشان لباس نو یا وسایل بازی بود که در تلویزیون تصویرش را دیده بودند.
در میان آنها بودند کودکانی که شغل آینده شان را چوپانی و ذغال فروشی تصور می کردند. در میان آنها پسری ۷ ساله بود که آرزویش این بود که تمام سرباز های ایرانی را بکشد.


۳۱۰ بازدید


۰ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .