پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
گردهمایی روز داوطلب و تقدیر از جمعیت همیاران والفجر مسعودیه
۵ دسامبر برابر با ۱۴ آذرماه برای بزرگداشت داوطلبانی جشن گرفته می‌شود که در هنگام بحران ، به ندای طلب یاری پاسخ می‌دهند ، کمک می‌کنند تا زندگی‌های بسیاری نجات یابد و حمایت می‌کنند از تمام کسانی که می‌خواهند فردایی با عزت و احترام داشته باشند.

روز جهانی داوطلب فرصتی است برای تمامی داوطلبان و سازمان‌های بهره‌مند از حضور این افراد تا در کنار یکدیگر تلاش‌ها و فعالیت‌های بشردوستانه خود را گرامی بدارند ، ارزش‌های فعالیت داوطلبانه را با دیگران به اشتراک بگذارند و کار داوطلبانه را در میان افراد جامعه ، سازمان‌های مردم‌نهاد، سازمان‌های دولتی و بخش خصوصی ترویج کنند. فعالیت داوطلبانه در تمامی فرهنگ‌ها، زبان‌ها و ادیان یافت می‌شود. سالانه صدها میلیون از انسان‌های داوطلب ، زمان و مهارت‌های خود را برای ساختن جهانی بهتر صرف می‌کنند . هنگامی که آن‌ها برای انجام کاری داوطلبانه اعلام آمادگی می‌کنند ، در واقع به بهبود زندگی دیگران یاری می‌رسانند و در کنار این ، بیش از هر انسان دیگری احساس تعلق به جوامع خود را خواهند داشت.

به همت سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و دبیرخانه ترویج کارهای داوطلبانه و به مناسبت روز جهانی داوطلب گردهمایی داوطلبان کشور در حوزه های مختلف روز سه شنبه 13 آذر 97 از ساعت 14 الی 17 در سالن همایش های رازی صورت گرفت . در این برنامه از موسسات و سازمان های مردم نهاد داوطلب محور و فعال تقدیر و تشکر بعمل آمد . جمعیت همیاران سلامت روان والفجر مسعودیه نیز مورد تقدیر قرار گرفت .


۱۷۵۱ بازدید


۱۳ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .