پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
برگزاری کارگاه آموزشی مهارت های شاد زیستن

به همت جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی پویا واداره بهزیستی شهرستان بروجن روز دوشنبه پنجم شهریور 97 ساعت 10 صبح در سالن مجتمع شهید وفائی برگزار گردید.

شاد بودن وشاد زیستن از مقوله های مهم زندگی است کارگاه آموزشی مهارت های شاد زیستن با هدف بالا بردن آگاهی شهروندان از شاد بودن  و راز چگونه شاد زیستن برگزار شد .

هر کسی به نوبه خود دارای مشکلات ، استرس‌ها و تنش‌های مخصوص به خود است ، اما اگر بیاموزیم که چگونه با آنها کنار بیاییم در نتیجه، می توانیم زندگی سراسر از شادی و نشاط داشته باشیم .

معصومه عزیزی کارشناس ارشد روانشناسی با بیان اینکه اگر مشکلی هست ، به جای منتظر ماندن برای حل خود به خودی مشکل باید خود ابتدا پیش قدم شویم تا آن را حل کنیم ، تصریح کرد : باید با افکار منفی مقابله کرد و آنها را از ذهن دور نمود تا روحیه قوی و شکست ناپذیر در درون ما شکل بگیرد .

عزیزی با تاکید بر اینکه مثبت ‌اندیشی یکی از نشانه‌های سلامت روان و موجب نشاط است ، خاطر نشان کرد : اگر خانواده ها از راه های چگونه شاد زیستن آگاه شوند و در زندگی خود بکار برند ، فرزندان شادتر و موفق تری می توانند پرورش دهند و در نتیجه جامعه سالم تری خواهیم داشت .۳۷۶ بازدید


۴ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .