پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
همایش تجلیل و تقدیر از فعالان کمیته فرعی فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد استان گیلان
همایش تجلیل و تقدیر از فعالان کمیته فرعی فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد استان گیلان مورخ 97/4/14 در سالن همایش بهزیستی با حضور مسئولین، کارشناسان، همیاران سلامت روان اجتماعی و ... برگزار گردید.
این همایش که با سخنرانی جناب آقای مهندس احمدی فرماندار رشت آغاز شد با همکاری امور پیشگیری بهزیستی و همیاران سلامت روان اجتماعی گیلان به انجام رسید.سپس به ترتیب سرکارخانم رشیدی نژاد مدیرعامل جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور ، دکتر پارسی مدیرکل بهزیستی استان گیلان، دکتر براتی معاون پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور، جناب آقای شاهکویی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و جناب آقای جعفرزاده نماینده کلانشهر رشت در مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی پرداختند.
گفتنی است از تعدادی از فعالان کمیته فرعی فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد استان تقدیر بعمل آمد.که سرکارخانم رشیدی نژاد نیز از جمله تقدیرشدگان بودند.در پایان به تعدادی از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.


۱۴۷۱ بازدید


۷ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .