پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
"طرح لبخند " در سرای سالمندان بروجن اجرا شد
 
مدیرعامل جمعیت همیارن سلامت روان اجتماعی پویا شهرستان بروجن گفت: اعضا موسسه  در راستای اهداف خیر خواهانه خود  و اجرای طرح لبخند از سرای سالمندان بازید کردند.
سعید قوامی، اظهار داشت:  اعضا موسسه حمعیت همیران سلامت روان اجتماعی همراه با اعضا موسسه شمیم آرامش در راستای اهداف خیر خواهانه خود و اجرای طرح لبخند از سرای سالمندان بروجن بازدید کردند و با اهدای گل و هدایایی از سالمندان این مرکز قدردانی کردند.
وی هدف از این برنامه را تجلیل و تکریم از سالمندان و برقراری ارتباط، تعامل و احترام هرچه بیشتر با این افراد عنوان کرد و افزود: طبق فرمایش پیامبر اکرم(ص) احترام به مسلمان سالخورده، احترام به خداوند است.
قوامی خاطرنشان کرد: یکی از جلوه‏‌های فرهنگ ایثار، احترام به مقام سالمندان و خدمت کردن به آنان بوده و توسعه فرهنگ اخلاقی و ارزش‏ گذاری به بزرگان توصیه دین مبین اسلام است.
مدیرعامل جمعیت همیارن سلامت روان اجتماعی پویا شهرستان بروجن، با اشاره به اجرای طرح لبخند توسط این موسسه، تصریح کرد: این طرح در جهت ایجاد روحیه نشاط وشادابی در مراکز سالمندان ومراکز درمانی وتوانبخشی با اجرای برنامه متنوع وشاد امسال به اجرا گذاشته خواهد شد و اولین دیدار در ماه مبارک رمضان از سرای سالمندان بروجن بعمل آمد و درگامهای بعدی نیز بازدید از ادارات دولتی انجام خواهد شد.
قوامی در پایان خاطرنشان کرد: در جامعه امروزی با توجه به مشکلات فراوان در سطح جامعه میزان خشونت و تاب آوری در جامعه کاهش یافته و افراد جامعه حتی با تبسم ولبخند میتوانند به افراد در سطح جامعه انرژی مثبتی القا نمایند.


۴۳۱ بازدید


۵ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .