پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
توزیع بسته های شمیم مهربانی ویژه ماه مبارک رمضان
چندقدمی تا میهمانی ونشستن بر سفره میزبانی رئوف وبزرگ مانده است…
آری سالی گذشت و رمضانی دیگر فرا رسید وهمین روز هاست که بزرگترین میهمانی جهان آغاز شود وهمه وهمه بر سفره پربرکت آن بنشینند….
 این تنها میهمانی است که همه از خرد وکلان وپیروجوان وزن ومرد برسرسفره این میهمان رئوف می نشینند واز سفره پرنعمت آن متنعم می شوند..
حال اینجاست که می‌توانی با کمک به نیازمندان و افرادی که چشم‌ به راه کمک تو هستند، به خداوند نزدیک‌تر شوی… 
در این میان خیریه‌های مختلف و حتی خود مردم به تکاپو برای جمع‌آوری کمک‌های مالی افتادند.
چند روزی مانده تا ماه رمضان و در این راستا موسسه مردم نهاد شمیم آرامش برای تهیه بسته ارزاق ماه مبارک رمضان به میدان آمده تا بتواند لبخندی حتی کوچک بر لبان افراد نیازمند به‌خصوص کودکان در این ماه خدا بنشانند.
 
مدیرعامل جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی پویا شهرستان بروجن گفت: همزمان با ماه ضیافت الهی، این موسسه بسته آذوقه ماه رمضان در بین ایتام، زنان بی سرپرست و خانواده های نیازمند گروه هدف شهرستان بروجن توزیع می شود.
سعید قوامی گفت: همزمان با ماه ضیافت الهی، تهیه و توزیع بسته آذوقه ماه رمضان در بین ایتام، زنان بی سرپرست وخانواده های نیازمند گروه هدف شناسایی شده این موسسه توزیع می شود.
وی هدف از اجرای این طرح را ترویج فرهنگ خیریه، گسترش فرهنگ نوع دوستی و انجام فعالیت های اجتماعی خواند ودر راستای کاهش آسیب های اجتماعی خاطر نشان کرد: این حرکت در واقع با تأسی از مولا علی(ع) و سیره عملی زندگی ایشان در یتیم نوازی و مهر به همنوع، انجام می شود.
قوامی ، جامعه هدف این طرح را تمامی خانواده های نیازمند شناسایی شده از سوی مؤسسه که به دلیل فقر، قادر به تأمین نیازهای اولیه زندگی خود از جمله غذا نیستند خواند و اظهار داشت: ارزش هر بسته آذوقه غذایی رمضان این مؤسسه بین ۲۵۰ الی ۳۵۰هزار تومان و شامل برنج، مرغ، حبوبات، شکر، خرما و سایر مواد غذایی است.
 
قوامی افزود: هزینه تهیه و توزیع این بسته های غذایی از سوی افراد خیّر که عموما از مردم شهرستان هستند تامین می شود، لذا متقاضیان مشارکت در این امر خیر می توانند نذورات خود شامل هر یک از اقلام موجود در کیسه های آذوقه را به میزان وسع مالی خود تقبل و تحویل مؤسسه دهند و یا هزینه آن را جهت تهیه بسته به مؤسسه بپردازند.
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی شهرستان بروجن مصمم است با کمک شما مردم خیر اندیش هموطن نسبت به تهیه وتامین سبد غذایی ۴۰خانوار گروه هدف خود را تامین نماید.
بیایید باهم کمک کنیم تا نیازمندانی که می خواهند دراین ماه مثل همه میهمان سفره رنگین الهی باشند اما وضعیت نامناسب مالی اشان چنین اجازه ای به آنها نمی دهد رایاری کنیم.
 قوامی افزود عزیزانی که تمایل به کمک در این زمینه دارند می توانند اقلام اهدایی خود را شامل برنج، گوشت، مرغ ، روغن، رب گوجه، ماکارانی ، حبوبات ، قند و شکر ، پوشاک و ... را برای ما ارسال نمایید.
 
ای که دستت می رسد کاری بکن...


۶۵۰ بازدید


۱۴ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .