پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
راه اندازی کارگاه تولیدی

به منظور ایجاد اشتغال و کارآفرینی جهت افراد آسیب دیده ی اجتماعی علی الخصوص زنان سرپرست خانوار ، فازاول کارگاه تولیدی بسته بندی حبوبات و خشکبار و ادویه جات توسط جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی استان خوزستان باسرمایه گذاری مستقیم و همکاری همه جانبه موسسه بهزیست یاران خوزستان در اهواز راه اندازی شد.

سیدنورعلی میرابراهیمی مدیرعامل جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی خوزستان و مدیرعامل موسسه بهزیست یاران خوزستان بابیان اینکه درحال حاظر ۹ نفر از مددجویان سازمان بهزیستی و مددجویان موسسه بهزیست یاران در این کارگاه مشغول بکار شده اند ابراز امیدواری کردندکه بزودی و با راه اندازی فازهای بعدی این کارگاه تولیدی تعداد بیشتری از افراد جویای کار دراین کارگاه بکارگیری خواهندشد که البته به حمایت بیشتر و گسترده تر مسولان دولتی و دستگاههای اجرایی نیازمند است.

ایشان با مثبت ارزیابی کردن فعالیت های حوزه ی کارآفرینی اجتماعی جهت بالابردن سطح کیفی زندگی عموم مردم بویژه جامعه در معرض آسیب ، راه را برای پیمودن مسیر فعالیت این حوزه هموار میداند و ضمن تقدیر از رویکرد دولت درخصوص فعالیت سازمانهای مردم نهاد ، بیان داشتند که گامهای موثری از سوی برخی سازمانهای مردم نهاد برای رسیدن به اهداف اجتماعی و کنترل آسیب ها برداشته خواهدشد.

میرابراهیمی درپایان از حمایتهای همه جانبه برخی مسولان درمسیر راه اندازی کارگاه تولیدی همیاران تشکر و قدردانی نمودند.۲۵۰۷ بازدید


۳ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .