پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
گردهمایی سازمان های مردم نهاد استان تهران
به گزارش روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی استان تهران روزیکشنبه 26 شهریور96 ساعت 10 صبح در مجموعه شقایق گردهمایی سازمان های مردم نهادکه در زمینه پیشگیری ومبارزه با سوئ مصرف مواد مخدر دراستان تهران فعالیت می کنند گرد هم آمدند.
پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم وخوشآمدگویی به شرکت کنندگان در این همایش آقای دکتر بیرجندی مدیرکل دفتر توسعه مشارکت های مردمی و سازمانهای مردم نهاد ستاد مبارزه با مواد مخدروآقای محمد ضیایی پور دبیر کمیته توسعه مشارکت های مردمی و سازمانهای مردم نهاد استان تهران به سخنرانی پرداختند.ضیایی پور بر نقش آفرینی سازمانهای مردم نهاد در اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر تاکیدکرد.
سپس نمایندگان سمن های فعال سطح یک پشت تریبون ر فتندونقطه نظرات خودرا اعلام کردند.مدیر عاملان جمعیت های همیاران سلامت روان اجتماعی فعال در استان تهران نیز در این همایش شرکت داشتند.


۱۷۴۵ بازدید


۴ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .