پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
افتتاحیه پایگاه سلامت روان اجتماعی شهرستان بهشهر
در راستای ارتقاء سطح سلامت اجتماعی آحاد مردم مختلف جامعه در هفته بهزیستی در تاریخ 96/4/28 دو کانکس پایگاه سلامت اجتماعی با حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا جباری امام جمعه محترم بهشهر،جناب آقای سجادی فرماندار محترم شهرستان بهشهر،سرکار خانم رحمانی معاون امور توسعه پیشگیری،جناب آقای رجبی معاون پشتیبانی و آقای علاءالدینی معاون مشارکتهای مردمی و اشتغال،جناب آقای یاری و جناب آقای حق شناس مدیر روابط عمومی همیاران اداره کل بهزیستی استان مازندران و همچنین جمعی از مسئولین شهری و با حضور چشمگیر اعضای فعال جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی شهرستان بهشهر افتتاح گردید.
هدف از افتتاح این دو پایگاه ارتقاء سطح دانش و آگاهی مردم در خصوص موضوعات اجتماعی بویژه آسیب های اجتماعی می باشد.یکی از این دو پایگاه در پارک بوستان سرو و دیگری در منطقه آسیب پذیر محله قنبرآباد قرار گرفتند که با همکاری جمعیت همیاران به مردم عزیز خدمات رسانی خواهند شد.


۱۸۷۳ بازدید


۲۶ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .