پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
کارگاه تاب آوری اجتماعی خانواده در مقابل آسیب های اجتماعی در بروجن برگزار شد

کارگاه آموزشی تاب آوری و پیشگیری از آسیب های اجتماعی با هدف چگونگی برخورد با مشکلات و آسیب های اجتماعی در شهرستان بروجن برگزار شد.
هدف از اجرای این کارگاه آموزشی ارتقای آگاهی و سطح سلامت روانی ، جسمانی و اجتماعی زنان و خانواده ها و افزایش تاب آوری اجتماعی خانواده ها در مقابل آسیب های اجتماعی و چگونگی برخورد با اینگونه مسائل با استفاده از راهکارهای کارشناسانه و علمی می تواند از بروز تعارضات خانوادگی میباشد.

برگزاری طرح تاب آوری و توان افزایی زنان سر پرست خانواده وزنان بد سرپرست در راستای افزایش توان بانوان در جهت مقابه با انواع مشکلات اجتماعی وخانوادگی است.

تاب آوری در شرایط سختی و تنش معنا پیدا می کند که در صورت تداوم مراقبت از سلامت و تلاش برای برون رفت از وضعیت تنش، خروجی مثبت نتیجه آن خواهد بود.

مشکلات و سختی های متعددی سلامت خانواده ها را در معرض تهدید قرار می دهد که نیاز است خانواده با مشارکت تمامی اعضاء با توکل و صبر و استقامت به مقابله با خطراتی که سلامت روانی اعضای خانواده را تهدید می کند، بپردازند.

این کارگاه آموزشی با همکاری فرمانداری شهرستان بروجن(اموربانوان و خانواده) و جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی پویا شهرستان بروجن و خیریه آبشار عاطفه ها بروجن  برگزار گردید.۵۷۲ بازدید


۵ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .