پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
همایش بزرگ پیاده روی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر از ابتدای جاده سیاسرد بروجن تا منطقه گردشگری تفریحگاه سیاسرد برگزار شد.
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر روز جمعه شانزدهم تیرماه با حضور مسئولان شهرستان و جمع زیادی از خانواده ها برگزار شد.
این پیاده روی خانوادگی با شور و نشاط از ابتدای جاده سیاسرد بروجن تا منطقه گردشگری تفریحگاه سیاسرد برگزار و در تفریحگاه با برپایی جشنی شاد همراه با موسیقی زنده و اجرای برنامه های متنوع جهت ترویج ورزش های همگانی و ایجاد شور و نشاط و اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر اجرا و برگزار شد.
در این مراسم که شامل پیاده روی خانوادگی به همراه اهدای جوایز نفیس، برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی همگانی، اجرای موسیقی زنده، حرکات نمایشی ورزشکاران(ورزش های باستانی) و برنامه های متنوع شاد دیگر بود و با برپایی نمایشگاه  به نمایش گذاشته شد و عموم مردم از این نمایشگاه دیدن کردند.


۱۹۱۵ بازدید


۷ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .