پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
برگزاری همایش بزرگ استانی پیشگیری از اعتیاد با محوریت تاثیر آموزش خانواده و تجلیل از خیرین و کار افرینان وبهبودیافتگان ودستندرکاران سالن همایش اداره فرهنگ ارشاد شهرستان جویبار
به گزارش روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت وروان اجتماعی شهرستان جویباربرگزاری همایش بزرگ استانی با محوریت تاثیر آموزش خانواده وپیشگیری از اعتیادو تجلیل از خیرین و کار افرینان و بهبود یافتگان و دستندکاران حوزه پیشگیری
درمان اعتیاد به همراه اجرای تئاتر ونمایشگاه عکس وتوزیع پکیج آموزشی و برپایی ایستگاه اطلاع رسانی و همچنین صدای مشاور سازمان مردم نهادباهدف اطلاع رسانی و آگاهی دادن و بالابردن سطح اطلاعات مردم و همچنین تجلیل از افراد بهبود یافته در زمینه پیشگیری از آسیب اجتماعی بوده است.
همایش بزرگ استانی با حضور مسئولین محترم استان مازندران جناب آقای دکتر آرام مدیر کل محترم سازمان بهزیستی و جناب آقای دکتریونسی معاون سیاسی امنیتی واجتماعی وکارشناسان محترم شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و حضور محترم مسئولین شهرستانی از جمله فرماندار ،ریس اداره بهزیستی،امام جمعه شهرستان،ریس فرهنگ و ارشاد،ریس آموزش و پرورش،نیروانتظامی،مسئولین هلال احمرودیگر مسئولین شهرستان جویبار حضور به عمل آوردند.
این همایش در تاریخ۱۳۹۶/۴/۱۳برگزار گردید.


۱۳۷۶ بازدید


۱ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .