پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
کمپین نه به اعتیاد توسط جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی شهرستان بروجن اجرا شد

در این پویش شعارهایی با محوریت پیشگیری و درمان اعتیاد پشت خودرو ها نوشته و تراکت هایی در جهت آگاهسازی در تاکسی های شهری و آژانس نصب گردید.

مسئول روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت : این اقدام با هدف پیشگیری از اعتیاد ؛ فرهنگ سازی و دوری جوانان از آلودگی به مواد مخدر صورت گرفت.

پیشگیری و درمان اعتیاد  با تقسیم کار بین مردم و دستگاه‌ها صورت می‌گیرد تا هرکسی بنابه وظیفه خود کارهایی را انجام دهد و امید است این پویش نیز مقدمه‌ای برای اطلاع رسانی و نجات خیلی از افراد جامعه شود.

این پویش به همت جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی شهرستان بروجن ، پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام  ، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال و بختیاری ، اداره بهزیستی شهرستان بروجن ، موسسه خیریه آبشار عاطفه ها بروجن و با همکاری ومشارکت آژانس شهر خوبان بروجن و دیگر تاکسی های شهر راه‌اندازی شد.

طرح پویش مردمی در یک موضوع بسیار خوب و شایسته است، نباید از دیگر ظرفیت‌های جامعه غافل شویم و اکتفا به پویش کنیم در حالی که استان ما ظرفیت‌های بزرگی برای پیشگیری و فرهنگ سازی باید از مهد کودک ، تا دانشگاه و از پارکها تا مراکز عمومی و منزل به منزل اغاز کنیم.۱۷۱۷ بازدید


۱۰ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .